ZWROTY I WYMIANA

Wymiany bądź zwrotu produktu możesz dokonać w dogodnym dla Ciebie terminie, maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU

  1. Na początek wypełnij przygotowany dla Ciebie formularz zwrotu . Upewnij się, że wszystkie pola są uzupełnione poprawnie. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia! To dla nas bardzo ważne. Formularze zwrotu bez podania numeru zamówienia będą dłużej rozpatrywane.
  2. Przygotuj produkty zawierające zaplombowane metki, które planujesz zwrócić i umieść je w pudełku razem z wypełnionym formularzem. Proponujemy wykorzystać pudełko w którym przyszła do Ciebie paczka.
  3. Wyślij przesyłkę na adres: PLUM The Label, ul. Łagiewnicka 3C / 15 , 95-100 Zgierz, bądź do paczkomatu: ZGI11N tel: 785 609 072 Polecamy wybór renomowanej firmy kurierskiej. Pamiętaj, że nie akceptujemy przesyłek za pobraniem. Zwrot produktów jest na koszt Klienta.
  4. Środki zwracamy do 7 dni roboczych po otrzymaniu przesyłki tą samą drogą jaką otrzymaliśmy płatność.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

WYMIANA TOWARU

Jeśli chcesz wymienić produkt na inny, w pierwszej kolejności skontaktuj się z Nami za pomocą e-mail: info@plumthelabel.com Będziemy mogli zarezerwować dla Ciebie produkt na który chcesz wymienić swój zakup.
Proponujemy wymiany produktów przez ich wcześniejszy zwrot.
Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją ZWROTU. W formularzu zwrotu dodaj informację na co ma być wymieniony produkt. W przypadku wymiany produktu, zapłata za produkt w wysokości ceny zostanie zaliczona na poczet ceny nowo zamówionego produktu, ewentualna różnica w cenie zostanie odpowiednio zapłacona przez Klienta lub zwrócona przez Sprzedawcę taką samą drogą jaką została dokonana płatność lub w inny sposób po uzgodnieniu ze Sprzedawcą.

REKLAMACJA

W przypadku chęci złożenia reklamacji prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z Nami za pomocą e-mail: info@plumthelabel.com Indywidualnie poprowadzimy Cię przez ten proces i pomożemy Ci zorganizować wysyłkę wadliwego towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl