ZWROTY I WYMIANA

Produkt, który zamówiłaś okazał się za mały bądź za duży?

W takich przypadkach proponujemy wymianę na inny rozmiar lub zwrot produktu. Możesz to zrobić w dogodnym dla Ciebie terminie, maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

ZWROT

  1. Na początek wypełnij przygotowany dla Ciebie formularz zwrotu . Upewnij się, że wszystkie pola są uzupełnione poprawnie. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia!
  2. Przygotuj produkty zawierające zaplombowane metki, które planujesz zwrócić i umieść je w pudełku razem z wypełnionym formularzem. Proponujemy wykorzystać pudełko w którym przyszła do Ciebie paczka.
  3. Wyślij przesyłkę na adres: PLUM The Label, ul. Łagiewnicka 3b/5 m 15 , 95-100 Zgierz, bądź do paczkomatu: ZGI11N tel: 785 609 072 Polecamy wybór renomowanej firmy kurierskiej. Pamiętaj, że nie akceptujemy przesyłek za pobraniem. Zwrot produktów jest na koszt Klienta.
  4. Środki zwracamy do 7 dni roboczych po otrzymaniu przesyłki w formie przelewu na podany na formularzu rachunek bankowy. Pamiętaj, że kwota ta może być mniejsza, jeżeli produkt wróci do nas uszkodzony.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić produkt na inny, w pierwszej kolejności skontaktuj się z Nami za pomocą e-mail: info@plumthelabel.com 
Proponujemy wymiany produktów przez ich wcześniejszy zwrot.
Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją ZWROTU a następnie złóż nowe zamówienie. W przypadku wymiany produktu, zapłata za produkt w wysokości ceny zostanie zaliczona na poczet ceny nowo zamówionego produktu, ewentualna różnica w cenie zostanie odpowiednio zapłacona przez Klienta lub zwrócona przez Sprzedawcę taką samą drogą jaką została dokonana płatność lub w inny sposób po uzgodnieniu ze Sprzedawcą.

REKLAMACJA

W przypadku chęci złożenia reklamacji prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z Nami za pomocą e-mail: info@plumthelabel.com  Indywidualnie poprowadzimy Cię przez ten proces i pomożemy Ci zorganizować wysyłkę wadliwego towaru do Nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl