O NAS

Jesteśmy Polską marką, istniejącą od 2020 roku. Tworzymy CONCEPT STORE z wyselekcjonowaną odzieżą od producentów oraz dopełniamy asortyment sklepu własnymi projektami ,które szyjemy w Polsce.

 Naszą główną ideą jest dostarczenie Wam odzieży bardzo dobrej jakości, które są mocnymi trendami modowymi. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz ubrania, jakich według nas brakuje na Polskim rynku.

Nasz CONCEPT STORE utrzymany jest w duchu minimalizmu i eklektyzmu.
To mieszanka trendów i tego co każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie.
Znajdziesz tu produkty bazowe, klasyczne i uniwersalne jak i artykuły sezonowe, mikrotrendy, które zapewniają świeżość w Twojej szafie. Chcemy łączyć elegancki, casual'owy look z wygodnym i sportowym w stylu athleisure. Chcemy dać Ci nutę romantycznych outfit'ów abyś mogła poczuć Paryski vibe. Dążymy do tego abyś znalazła tu wymarzony strój na poniedziałkowy poranek, wieczorny koktajl
i wszystko co pomiędzy. Tworzymy miejsce spójne, estetyczne, kapsułowe, przewidywalne i zarazem zaskakujące. Dbamy o to, aby poszczególne elementy Naszych kolekcji dawały wiele możliwości stylizacji i nie zamykały Cię w konkretnych sezonach. 

PLUM The Label to propozycja dla nowoczesnych, świadomych i pewnych siebie fashionistek. To miejsce dla odważnych, wyróżniających się indywidualistek. Kobiet, które kochają trudną, dziwaczną i przerysowaną modę. Dla tych, które lubią minimalizm ale z pazurem. To miejsce dla kobiet, które wśród estetyki potrzebują trochę awangardy, ceniących nie tylko ładne fasony i wzory,
ale także funkcjonalność i wysoką jakość materiałów.

Chcesz wiedzieć co nas inspiruje? Absolutnie wszystko! High fashion, topowe brand'y, niszowe marki.
Design i sztuka. Miejski styl życia przez co kochamy modę streetwear'ową oraz Elizejskie Pola, które dają Nam Paryską aurę.
Kubizm, styl vintage i lata 90. Influencer'ki, blogerki, wspaniałe IT-GIRLS i w szczególności Wy - nasze Klientki.


 PLUM The Label

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl